KoronkiModlitwy

Koronka do Bożej Opatrzności

Boża Opatrzność niektórym zdaje się być sprzecznością z wolną wolą daną człowiekowi. Jednak w tym nie ma sprzeczności, a wręcz te dwie rzeczy stanowią jedność. Opatrzność Boża czuwa nad wszystkim i wszystko bierze pod uwagę, również grzeszną stronę człowieka. Warto zwracać się do Niej w swoim modlitwach, aby być bliżej zrozumienie tej boskiej tajemnicy.

Tajemnica Opatrzności Bożej

W roku 1939 Siostra Gabriela doznała objawienia Pana Jezusa. W trudnych czasach, kiedy już rozpoczęła się II wojna światowa podczas medytacji zobaczyła ona Pana Jezusa trzymającego w dłoni kartkę z napisem: Boska Opatrzności Serca Jezusowego wspomóż nas! A następnie zachęcał ją, by odmawiała tą modlitwę z ufnością i we wszystkich potrzebach, jakie by nie były: moralne, duchowe czy materialne. Dlatego warto zbliżyć się do Bożej Opatrzności przez przybliżenie sobie Jej zagadnienia i modlitwę do Niej.

Jeśli czujesz, że bliska jest Ci Opatrzność Boża to polecamy również Nowenną do Opatrzności Bożej. Bez względu na to, jaką modlitwę wybierzemy do czczenia Bożej Opatrzności to Pan Bóg będzie miał dla nas za to szczególne łaski.

Koronka do Bożej Opatrzności

Wstęp.
Ojcze nasz …   Zdrowaś Maryjo … Wierzę w Boga …   3x Chwała Ojcu …

Na dużych paciorkach.
Bądź uwielbiona o Boża Opatrzności
teraz i przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Na małych paciorkach.
Boża Opatrzności kocham i wielbię Ciebie,
dopomóż i zaradź naszym troskom i potrzebom.

Na zakończenie.  3 x
Niech będzie uwielbiona, wychwalona i wywyższona Boża Opatrzność
za wszystkie dobro i opiekę jaką nam zapewnia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *