Modlitwy

Modlitwa do siostry Faustyny

Siostra Faustyna żyła w XX wieku, jest to więc dość współczesna osoba, która może być dla nas wzorem. Miała w Panem Jezusem szczególną relację, była przez Niego wybrana i wyróżniona. Musiała bardzo dbać o swoje serce, skoro tak spodobało się Bogu.

Kim była siostra Faustyna?

Kilka słów o siostrze Faustynie pisaliśmy we wpisach o Litanii do Miłosierdzia Bożego oraz Koronce do Bożego Miłosierdzia, ale o tej kobiecie można napisać wiele książek, a i tak nie da się napisać wszystkiego. Faustyna Kowalska pochodziła z rodziny rolników i miała silną osobowość, była inteligentna, ale i wrażliwa. Od młodzieńczego wieku wyróżniała się pracowitością i zdrową determinacją.

Dla kogo modlitwa do siostry Faustyny?

Święta Faustyna Kowalska była osobą szczególną, a do tego była mistyczką. Pan Bóg doświadczył ją mocno, a ona mimo to myślała głównie o tym, że jest ciężarem dla sióstr w zakonie. Modlitwa do siostry Faustyny jest dla każdego, kto chce oddać swoje sprawy w jej ręce. Modlić się możemy bez ograniczeń różnymi modlitwami, ale my podpowiadamy jedną uniwersalną, którą można wykorzystać bez względu na intencję.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *